Realizujeme prodej, montáž a servis kamerových systémů pro komerční objekty, tak i rodinné domy. Jsme schopni navrhnout kompletní ochranu a monitorování Vaší firmy, domu, bytu či jiného objektu.

Poradenství - Předběžně navrhneme optimální kamery (technologie, objektiv, rozlišení,), trasy vedení kabeláže, kapacity pevných disků, typ záznamového zařízení atd.

Zpracování nabídky - Na základě Vašich požadavků a zaměření objektu Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Součástí nabídky je technická specifikace nabízených komponentů a cenový rozpočet. Je-li třeba, připravíme více variant.

Servis - zajišťujeme záruční i pozáruční servis, takže v případě jakýchkoli technických potíží jsme připraveni případné závady rychle odstranit.

Kamerový systém zvyšuje bezpečnost střežených objektů. Monitorovací systémy jsou určeny pro sledování a kontrolu libovolných prostor. Pro záznam obrazu se používají především průmyslové digitální záznamové jednotky, které využívají jako záznamové médium pevný disk (HDD), podobně jako PC. Kamerové systémy lze libovolně sestavovat a rozšiřovat pomocí různých přídavných zařízení a dle požadavku na počet kamer a velikost snímaného prostoru. Naleznou uplatnění tam, kde je nutné kontrolovat přítomnost osob, pohyb zboží, nebo průběh technologického procesu. Pro naše aplikace doporučujeme špičkové i ekonomické, v praxi ověřené systémy.

Kamerový systém 1
Kamerový systém 2
Kamerový systém 3
Kamerový systém 4

Videovrátný systém

Jedná se o digitální IP systém navržený k účelu monitorování návštěv u vchodů do objektů nebo jejich částí včetně audio komunikace, video náhledu a funkce ovládání vstupního zámku.