• počítačové sestavy dle konfigurace zákazníka
  • servis stolních počítačů i notebooků
  • pomoc při výběru notebooku přímo na míru zákazníka
  • návrh a realizace kamerových systémů
  • návrh a konstrukce wifi a metalických sítí
  • prodej komponent, periferií, tiskáren a příslušenství
  • prodej a instalace serverů, printserverů a backup serverů
  • internet domů i do firmy
  • prodej a aplikace antivirového řešení ESET

Provádíme kompletní opravy počítačů jak v našem technickém centru, tak přímo u zákazníka. Diagnostikujeme a odstraňujeme závady hardware a síťových konektivit, optimalizujeme operační systém, přizpůsobujeme počítač Vašim požadavkům, konfigurujeme mailové a souborové servery, testujeme a opravujeme záložní zdroje a ladíme a optimalizujeme Vaše systému k Vaší spokojenosti.

Servis PC - instalace programů (software), instalace operačních systémů, odvirování, opravy PC, opravy počítačů. Opravy notebooků značek Acer, MSI, Toshiba, HP, Lenovo, Asus, Samsung a další.

Realizujeme počítačové firemní a domácí sítě, včetně serverů a rackových rozvodných skříní, záložní datové systémy.

Počítačová síť je nezbytnou součástí téměř každé firmy vlastnící více než jeden počítač. Síť umožní nejen vzájemnou komunikaci mezi počítači a sdílení dat, ale také sdílení internetového připojení. To vše pro vás navrhneme, zrealizujeme a zprovozníme.

Jsme připraveni navrhnout optimální strukturu a rozsah sítě pro kteroukoli firmu. Zajistíme vám realizaci nejvhodnějšího síťového řešení od dodání technologie až po montáž a finální zprovoznění.

Našim zákazníkům nabízíme antivirová řešení společnosti ESET a poskytujeme kompletní antivirový servis od aktualizací, pravidelnou prohlídku po odborné odvirování počítačů.

Pro využití služeb odvirování nemusíte vlastnit námi doporučovaný program. Rádi Vám kdykoliv vyjdeme vstříct.

Data se stávají čím dál tím více každodenní součástí našich životů. V PC jich vytvoříte za rok velké množství – může jít o dokumenty, prezentace, videa, digitální fotografie, zvukové soubory atd.

Nikdo z nás by jistě nechtěl přijít např. o rodinnou sbírku fotografií z dovolené. Proto je zálohování velmi důležité. Bohužel si to většina uživatelů uvědomí, až když o data přijde.

Realizujeme prodej, montáž a servis kamerových systémů pro komerční objekty, tak i rodinné domy. Jsme schopni navrhnout kompletní ochranu a monitorování Vaší firmy, domu, bytu či jiného objektu.

Poradenství - Předběžně navrhneme optimální kamery (technologie, objektiv, rozlišení,), trasy vedení kabeláže, kapacity pevných disků, typ záznamového zařízení atd.

Zpracování nabídky - Na základě Vašich požadavků a zaměření objektu Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Součástí nabídky je technická specifikace nabízených komponentů a cenový rozpočet. Je-li třeba, připravíme více variant.

Servis - zajišťujeme záruční i pozáruční servis, takže v případě jakýchkoli technických potíží jsme připraveni případné závady rychle odstranit.

Kamerový systém zvyšuje bezpečnost střežených objektů. Monitorovací systémy jsou určeny pro sledování a kontrolu libovolných prostor. Pro záznam obrazu se používají především průmyslové digitální záznamové jednotky, které využívají jako záznamové médium pevný disk (HDD), podobně jako PC. Kamerové systémy lze libovolně sestavovat a rozšiřovat pomocí různých přídavných zařízení a dle požadavku na počet kamer a velikost snímaného prostoru. Naleznou uplatnění tam, kde je nutné kontrolovat přítomnost osob, pohyb zboží, nebo průběh technologického procesu. Pro naše aplikace doporučujeme špičkové i ekonomické, v praxi ověřené systémy.

Kamerový systém 1
Kamerový systém 2
Kamerový systém 3
Kamerový systém 4

Videovrátný systém

Jedná se o digitální IP systém navržený k účelu monitorování návštěv u vchodů do objektů nebo jejich částí včetně audio komunikace, video náhledu a funkce ovládání vstupního zámku.

Naše firma realizuje zabezpečení objektů - dům, chata, garáž atd. Váš objekt zabezpečíme českým výrobkem Jablotron, který se nyní řadí mezi špičky v oboru zabezpečování. Systém je kompletně v češtině a můžete ho ovládat přes svůj mobilní telefon.

EZS lze realizovat dvěma způsoby: drátově - celý systém musí být spojen kabeláží bezdrátově - systém je spojen pomocí kódovaného radiového signálu. Jablotron je vhodný do kanceláří, garáží, bytů. Ale tento systém nenabízí pouze střežení vašeho objektu, dokáže odhalit i požár v domě nebo potopu ve sklepě. O každé této události vám pošle SMS zprávu na váš mobil a upozorní vás, že se něco děje.